Baško gūst 15 punktus; "Perfumerias Avenida" izlīdzina rezultātu Spānijas čempionāta pusfinālsērijā

Ziņas
2009. gada 23. aprīlī 09:39 2009. gada 23. aprīlī 09:39

Madride, 23.apr., LETA. Spānijas sieviešu basketbola čempionāta otrajā pusfināla sērijas spēlē trešdien 15 punktus guva Latvijas izlases spēlētāja Gunta Baško, palīdzot viņas pārstāvētajam Salamankas "Perfumerias Avenida" klubam izbraukumā ar rezultātu 60:49 pieveikt komandu "Rivas Ecopolis".

Baško laukumā pavadīja 24 minūtes, realizējot divus no četriem divpunktu metieniem, divus no četriem tālmetieniem, kā arī piecus no sešiem izmestajiem soda metieniem. Tāpat Baško šajā mačā izcīnīja arī četras atlēkušās bumbas un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Sērijas līdz divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1. Sērijas izšķirošā spēle notiks sestdien kluba "Perfumerias Avenida" laukumā.

Savukārt piekto vietu Spānijas čempionātā trešdien izcīnīja latviešu basketbolistes Aijas Putniņas pārstāvētā vienība Barselonas "Olesa Espanyol", kas "play off" otrajā spēlē par 5.-8.vietu izbraukumā ar rezultātu 75:73 pieveica "Hondarribia Irun" komandu.

Putniņa laukumā pavadīja divas minūtes un 19 sekundes, kuru laikā punktus neguva un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Sērijā līdz divām uzvarām klubs "Olesa Espanyol" uzvarēja ar rezultātu 2-0.

Alžīrijā atrasts pirms 26 gadiem nolaupīts vīrietis, kuru turēja pagrabā ... gandrīz blakus ģimenes mājām; "burvestība" neļāva saukt pēc palīdzības